Kaip pirkti?

Registracija
Pirkti pas mus yra labai patogu ir paprasta. Norint pirkti www.vaikuapranga.lt, Jums reikės užsiregistruoti. Tai yra labai paprasta, tiesiog užpildykite registracijos anketą.
Susikurdami savo paskyrą galėsite greičiau apsipirkti, sekti užsakymo vykdymo eigą, sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus.

Prekių krepšelis - pasirinkimas ir užsakymas

Norėdami pirkti, išsirinkite patikusias prekes, BŪTINAI PAŽIŪRĖKITE APRAŠYMĄ SMULKIAU, tuomet pažymėkite dydį, norimą spalvą ir spauskite mygtuką „Į krepšelį ". Savo pasirinkimą galite pasitikrinti nuspaudę “Pirkinių krepšelis”. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek Jums patinka, vėliau galėsite pakoreguoti jų kiekį, arba net išbraukti visas užsakytas prekes iš savo krepšelio. Susidėję į krepšelį patikusias prekes, spauskite mygtuką „Pirkti“ , tuomet pateksite į "Prisijungimo" skyrelį.

Jei dar nesate užsiregistravę, tai galesite padaryti šiame etape.
Jei prie tinklapio prisijungėte prieš dėdami prekes į krepšelį, Jus busite nukreipti į
Pristatymo adreso laukelį.
Pristatymo adreso laukelyje atsiras adresas, kurį Jūs įrašėte, prisiregistruodami. Jeigu užsakytos prekės yra dovana žmogui, adresą galite pakeisti . Jums tereikia paspausti mygtuką „Keisti adresą“ ir įvesti naująjį.

Pristatymas
Pasirinkite vieną variantą:
● Pristatymas paštu - Sąskaitą apmokėjimui atsiųsime e-paštu, apie pristatymą informuosime individualiai ;
● Atsiėmimas vietoje, Asavos g. Vilnius  – Atsiėmimo laiką derinkite tel:8-652-80805 arba e-paštu: vaikuapranga@gmail.com.

Mokėjimas
Prekių apmokėjimo būdas yra tik vienas bankiniu pervedimu, tiesioj Jums reikia paspausti ant nuorodos Mokėti bankiniu pervedimu (užsakymo vykdymas pailgėja).
Ir patvirtinti užsakymą.
Mes gavę Jūsų patvirtinimą, matysime užsakymą jau savo sistemoje, tuomet Jums įsipareigojame per 1-2 d.d. dieną išsiųsti sąskaita apmokėjimui su banko rekvizitais.
Jūs sąskaitą turite apmokėti per 3 d.d., neapmokėjus sąskaitos, užsakymas bus anuliuotas.

Pristatymą vykdome per Lietuvos pašto pasiuntinių tarnybą. Kurjeris jūsų užsakymą iki 0,5- 1 kg pristatys Jūsų nurodytu adresu per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo . Užsakymai Lietuvoje pristatomi darbo dienomis 8.00-16.00 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir adresą lauke "Pristatymo adresas". Jei Jūsų kurjeris neras, tai bus paliktas pranešimas pašto dėžutėje, kur galima atsiimti siuntą.  Jei turite siuntos numerį , patys galite nuvykti į pašto poskyrį atsiimti siuntos, siuntos pristatomos iki 1 kg., sunkesnes siuntas turite patys pasiimti iš Jums priklausančio pašto poskyrio.

Grąžinimas
Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo 2001 m. birželio 29 d. Nr. 217 . Nekokybiškas ar Jums nepatikusias prekes galite grąžinti per 7 kalendorines dienas, informavus el. paštu : vaikuapranga@gmail.com.  Prekės turi būti nedėvėtos,  nepraradusios prekines išvaizdos bei  su etiketėmis. Mes pakeisime prekę nauja ar grąžinsime pinigus, sumažinsime kainą (pagal susitarimą), išskyrus transporto išlaidas.

PREKĖS ( KOKYBIŠKOS ) SIUNTIMO ATGAL, PAKEITIMO IŠLAIDAS APMOKA PIRKĖJAS !!! Malonaus apsipirkimo!
PagrindinisPagrindinis

Krepšelis  

(tuščia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra naujų prekių